مدیرکل میراث فرهنگی استان قم از دفتر تسنیم قم، روزنامه ایمان و شاخه سبز بازدید کرد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
‌مدیرکل میراث فرهنگی استان قم به همراه معاونت‌های گردشگری و صنایع دستی این اداره کل در آستانه روز خبرنگار از دفتر خبرگزاری تسنیم در قم، روزنامه ایمان و شاخه سبز بازدید کرد.
به گزارش اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم، عیسی رضایی روز پنجشنبه در بازدید از این رسانه های فعال استان قم اعلام همکاری متقابل با رسانه های جمعی در جهت توسعه استان قم در عرصه گردشگری کردند.
در این دیدار، رضایی با اشاره به اینکه رسانه ها در فرهنگ سازی نقش مهمی دارند گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه به عنوان وجدان و چشم بیدار جامعه ناظر بر فعالیت های نهادهای مختلف هستند.
وی افزود: رسانه‌ها به عنوان رابط مردم و مسئولان هستند از این رو باید از ظرفیت این قشر در فرهنگسازی جاذبه های گردشگری بهره مند شد.
‌مدیرکل میراث فرهنگی استان قم خاطر نشان کرد: فعالیت‌هایی که در حوزه میراث فرهنگی صورت می‌گیرد نیازمند انعکاس خبری مناسبی است تا شناخت و استقبال مردم از این دست فعالیت‌ها بیشتر شود.
در ادامه این نشست های جداگانه مدیران مسولان روزنامه ها و خبرگزاری تسنیم در قم به ارایه گزارشی از فعالیت خود در عرصه گردشگری پرداختند.