عوامل اجرایی همایش روز جهانی گردشگری در قم تقدیر شدند

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

در مراسمی با حضور معاون استانداری قم، از دست اندرکاران و عوامل اجرایی همایش روز جهانی گردشگری در قم، با اهداء لوح و تندیس، تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم، طی مراسمی که روز گذشته 7 آبان ماه 96 در مجتمع گردشگری سیرنگ برگزار شد، با حضور مهندس عالی پور، معاون هماهنگی امور زائرین استانداری، عیسی رضایی، مدیرکل میراث فرهنگی استان قم از همه دست اندرکاران،  برپایی همایش روز جهانی گردشگری قم  تقدیر و تشکر بعمل آمد.

در این مراسم عیسی رضایی، مدیرکل میراث فرهنگی قم، گفت: ما برای روز جهانی گردشگری امسال که مصادف شد با دهه اول ماه محرم، برنامه‌ریزی کردیم و تصمیم گرفتیم از پتانسیل های مذهبی موجود در قم استفاده کنیم.

او ادامه داد: روز جهانی گردشگری در قم ، بانمایش های فاخر و برنامه های آبرومند و با درون‌مایه‌های عاشورایی به نحو بسیار مطلوب برگزار شد که این همه را مدیون یکایک افرادی هستیم که ما را در این همایش همراهی کردند.

او افزود: تلاش و پشتکار شبانه روزی عوامل اجرایی به ویژه رؤسای انجمن ها و تشکل های گردشگری استان، مخصوصاً جناب جلالی نژاد، رئیس هنرمند انجمن صنفی مجتمع‌های گردشگری و واحدهای پذیرایی استان قم، توانستیم این همایش را به‌نحوی شایسته برگزار کنیم، که جا دارد  به رسم ادب از همه این عزیزان تقدیر و تشکر کنیم.

رضایی گفت:  باید هر ساله برای برگزاری روز جهانی گردشگری که در تقویم سالانه کشور گنجانده شده مانند امسال برنامه ریزی کنیم  تا روز گردشگری در فرهنگ عمومی، نهادینه شود.

در پایان این مراسم از عوامل اجرایی همایش روز جهانی گردشگری قم که با شعار گردشگری پایدار، ابزاری برای توسعه،  برگزار شده بود با اهداء لوح و تندیس تقدیر شد.