جمع‌آوری کمک برای زلزله‌زدگان توسط فعالان صنعت گردشگری و هنرمندان صنایع‌دستی قم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرکل میراث فرهنگی قم: فعالین صنعت گردشگری و هنرمندان صنایع دستی قم صبح روز دوشنبه در هتل ونوس آماده جمع آوری کمک برای هموطنان آسیب زده از زلزله غرب کشور هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم، عیسی رضایی، مدیرکل میراث فرهنگی این استان امروز شنبه 27 آبان با اعلام این خبر گفت: فعالین صنعت گردشگری و هنرمندان صنایع دستی قم به همراه کارمندان میراث فرهنگی استان در کنار سایر اقشار جامعه ضمن ابراز همدردی با زلزله زدگان استان کرمانشاه، آمادگی خود را برای دریافت کمک های مردمی اعلام می کنند.

او ادامه داد: کمیته خیّرین گردشگری و صنایع دستی قم روز دوشنبه 29آبان در هتل ونوس گردهم می آیند تا با کمک های خود بتواند مرهمی بر زخم های بازماندگان این حادثه بگذارند.

او افزود: برخی از هنرمندان صنایع دستی قم نیز در راستای احترام و همیاری به مردم شریف کرمانشاه راهی این استان شده تا با حضور در مناطق زلزله زده،  از نزدیک از نیازهای ضروری و مبرم آنان با خبر شوند.

مدیرکل میراث فرهنگی قم گفت: بر اساس گزارش هنرمندان صنایع دستی قم از کرمانشاه، پتو، لباس گرم، چادر، لوازم بهداشتی، وسایل بهداشتی نوزاد و داروهای ضروری از جمله اقلام مورد نیازی است که زلزله زدگان کرمانشاه به آن نیاز دارند.

رضایی تصریح کرد: کمیته خیّرین گردشگری قم در ماه رمضان سال جاری به منظور دستگیری از نیازمندان، رسیدگی به محرومان و یتیمان و اهتمام ورزیدن به امور خیرخواهانه در ماه رمضان سال جاری تاسیس شد و کمک به زلزله زدگان غرب کشور اولین اقدام آنان در امور خداپسندانه است.